ארגון אוצרי הוקם בתחילת שנת 2020 ומנוהל על ידי רחמים לוי מקריית שמונה. הארגון מסייע למשפחות נזקקות ובני נוער בסיכון בכל רחבי הארץ.

הארגון מקושר לעמותות ברמה הארצית כדוגמת 'עמותת על"ם', 'בית השאנטי', 'הילה לנוער בסיכון' ומשתף אתם פעולה בכדי לסייע ולעזור ככל הניתן לאלו הצריכים תמיכה.

למען בני נוער בסיכון

ארגון אוצרי מסייע לבני הנוער באשר הם, מכלל המגזרים ומכל רחבי הארץ, בין אם מדובר בנוער הנפלט מהמסגרת הלימודית, תלמיד שהוצא מהישיבה, או נערה שמוצאת את עצמה מחוץ למסגרת המשפחתית. כל נער ונערה ראויים למסגרת לימודית מתאימה וזקוקים לחום ואהבה במסגרת המתאימה להם. ארגון אוצרי ממסייע ומגשר בין בני הנוער החווים מצוקה מכל סוג שהוא ובין עמותות מתאימות בהתאם למקרה, לצורך ולדחיפות. לעיתים הדברים ניתנים לפתרון באמצעות שיחה עם ההורים, או מנהל המוסד החינוכי, רב הישיבה או כל גורם אחר. אנו עושים ככל שביכולתנו על מנת שאף אחד לא ימצא את עצמו ברחוב, או מחוץ למסגרת חינוכית ראויה.

בני נוער המרגישים מצוקה מכל סוג שהוא מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לסייע ככל האפשר

למען משפחות נזקקות

משבר הקורונה הפוקד את מדינת ישראל והעולם כולו, הביא משפחות רבות למצב כלכלי קשה ביותר.

אנו בארגון אוצרי מסייעים למשפחות נזקקות ככל הניתן, בהתאם לסך התרומות העומדות לרשותנו.

פניות של משפחות לעזרה מתקבלות בכתב בצירוף מסמכים רלוונטיים (המלצה של עובדת סוציאלית/ הזמנה לחתונה או לאירוע משמעותי/ המלצת רב וכיו"ב), כל בקשה לסיוע נבחנת בקפידה על ידי רואה חשבון ועורך דין המלווים את הארגון ומכאן אנו מסייעים ככל שביכולתנו למשפחות הנזקקות. הכל בדיסקרטיות מלאה וברגישות.  

משפחות נזקקות המעוניינות בעזרה מוזמנות ליצור איתנו קשר ונשמח לעזור ולסייע ככל האפשר

אודות ארגון אוצרי